0%

İçerik Slayt

Kurumsal

Hakkımızda

Hakkımzıda

Yonca Lines Ev Gereçleri ve Tekstil San.Tic .Ltd. Şti. çelik paslanmaz mutfak eşyaları üreticisi olarak 1993 yılında Kahramanmaraş ’ta kurulmuştur.

Şirketimiz, Türkiye’de 304 (18/10) paslanmaz çelik mutfak eşyaları üreticileri içinde önde gelen firmalardan biri olmayı başarmıştır. 7000 m² kapalı alana ve nitelikli profesyonel elemanlara sahip olan Yonca Lines öncelikle müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.

Yonca Lines paslanmaz çelik mutfak eşyaları TSE (Türk Standartları Enstitüsü), TUVSÜD’e bağlı CE ve ISO 9001:2000 sertifikaları ile kalitesini tescillettirmiştir.

Yonca Lines paslanmaz çelik mutfak grubumuz çaydanlıklar, tek demlikler, tek tencereler, düdüklü tencereler, tencere setleri, cezve takımları, derin tencereler, karnıyarık tencereler, semaverler, tepsiler vs… mutfak ve ev gereçleri üretiminde daima yenilik peşindedir..

Yonca Lines grubumuzun içerisinde bulunan tescilli markalarımız; LINES, RAYMOND, ALDENTA, YONCA'dır

Buna ek olarak müşterilerden gelen özel yeni tasarım ve dizayn spesifikasyonlar yapmaktayız.ürünlerimiz 18/10 birinci kalite paslanmaz çelikten üretilmektir ve tüm pişirme ocakları için uygundur.

Firmamızın anlayışı ‘Kalite bir standart değil sürekli bir arayıştır’